PROFESJONALNA OPIEKA PIELĘGNIARSKA

Lębork i okolice. Pon-Sob: 8.00 - 20.00

663-916-325

Popularne usługi:

Usługi UO Zdrowie - zapoznaj się z bogatą ofertą

UO Zdrowie to bogata oferta profesjonalnych usług z zakresu pielęgnacji i leczenia, diagnostyki czy rehabilitacji. Posiadamy podpisaną umowę z NFZ (leczenie bezpłatne dla osób ubezpieczonych). Swoje usługi świadczymy na terenie Lęborka i okolic. Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany personel.

Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą i skorzystania z profesjonalnych usług pielęgniarskich UO Zdrowie w Lęborku i okolicach.

Pielęgniarka POZ

środowiskowa/rodzinna planuje i realizuje kompleksową opiekę pielęgniarską nad jednostką, rodziną, społecznością w środowisku zamieszkania, obejmując opieką: zdrowych i chorych niezależnie od płci i wieku, osoby niepełnosprawne, osoby w stanie terminalnym.

Pielęgnacja i leczenie

UO Zdrowie oferuje profesjonalne czynności pielęgniacyjno - lecznicze takie jak: pomoc w żywieniu i nawadnianiu, zabiegi ułatwiające wydalanie, podawanie leków, opatrywanie ran, funkcje wspierające funkcje oddechową, zabiegi przeciwzapalne czy profilaktykę przeciwodleżynową. To tylko niektóre pozycje z Naszej bogatej oferty.

Diagnostyka

Czynności diagnostyczne jakie świadczymy to m.in wykonywanie pomiarów za pomocą sprzętu i aparatury medycznej (pomiary: tętna, ciśnienia, ciepłoty ciała czy poziom cukru we krwi). W ofercie UO Zdrowie znajdą Państwo wykonywanie badań fizykalnych w zakresie obserwacji zabarwienia powłok skórnych, błon śluzowych i obrzęków.

Rehabilitacja

W obrębie Lęborka i okolic świadczymy usługi rehabilitacyjne. Rehabilitacja przyłóżkowa poprzez prowadzenie ćwiczeń biernych, nauka siadania, chodzenia i pionizacja oraz rehabilitacja w domu chorego. Jest to kinezyterapia, terapia manualna, masaż, fizykoterapia. Sprawdź ofertę UO Zdrowie w Lęborku.

Opieka nad pacjentem

UO Zdrowie to także opieka nad pacjentem, czyli usługi higieniczno-opiekuńcze oraz gospodarcze (takie jak sprzątanie, gotowanie czy mycie). Opiekunki pracujące w UO Zdrowie posiadają doświadczenie w pracy z chorym oraz ich praca jest dodatkowo nadzorowana przez wykwalifikowaną pielęgniarkę.

Pielęgniarstwo długoterminowe domowe (NFZ)

To opieka nad przewlekle chorymi przebywającymi w domu, którzy nie wymagają hospitalizacji a ze względu na istniejące problemy zdrowotne wymagają systematycznej, intensywnej opieki pielęgniarskiej udzielanej w warunkach domowych. UO Zdrowie świadczy te usługi w ramach umowy z NFZ (bezpłatnie).