PROFESJONALNA OPIEKA PIELĘGNIARSKA

Lębork i okolice. Pon-Sob: 8.00 - 20.00

663-916-325

Popularne usługi:

Profilaktyka, leczenie odleżyn i oparzeń

UO Zdrowie posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ). Dla osób ubezpieczonych, zakwalifikowanych do opieki długoterminowej leczenie odleżyn jest bezpłatne. Stosujemy najnowsze, specjalistyczne (refundowane w 70 % przez NFZ) opatrunki. W zależności od różnorodności ran i stopnia gojenia dobieramy odpowiednie sposoby leczenia z zastosowaniem metod tradycyjnych lub specjalistycznych.

Dzięki przebytym kursom i doświadczonemu personelowi, doskonale wiemy jak skutecznie radzić sobie ze wszelkiego rodzaju odleżynami. Wszystko po to, aby szybko i skutecznie doprowadzić do wyleczenia.

Oprócz pielęgnacji/profilaktyki przeciwodleżynowej zajmujemy się wszelkiego rodzaju owrzodzeniami, przetokami, oparzeniami i stopami cukrzycowymi. Dodatkowo oferujemy profesjonalną pomoc i doradztwo przy radzeniu sobie z wszelkiego rodzaju ranami, oraz ze sposobami prowadzenia pielęgnacji przeciwodleżynowej.

więcej informacji na temat leczenia ran znajdą Państwo tutaj

Pomoc w leczeniu odleżyn świadczmy na terenie całego Lęborka i w jego okolicach. Skontaktuj się z Nami pod numerem 663-916-325 lub (59) 307-00-54.

Dodatkowe informacje